Cerere CM/MOD/H - FightForLove

In jos

Cerere CM/MOD/H - FightForLove

Mesaj Scris de [VIP]uTzww la data de Mier Apr 20, 2016 4:00 pm

Nume : Ionuţ
Varsta: 14 aproape 15
Nume pe server: FightForLove
Descrierea in minim 300 de cuvinte a motivului pentru care doriti functia respectiva si cum puteti ajuta acest server:
     Salutare , aş dorii grad pe acest server deoarece din punctul meu de vedere , este un server ce merită un efort pentru a putea fi populat ! Acest server nu este deschis de prea mult timp dar uşor uşor s-a populat ! Păi , aş putea ajuta acest server prin prezentare (care este făcută deja , poate şi una mai bună ) , reclamă zilnică de vreo 4-5 ori pe zi , pot ajuta la evenimente ( să le fac la timp , premii fascinante , hide-uri distractive , ox-uri de neuitat , evente pvp , evenimente pvm cum nu s-au mai văzut , poate şi adăugarea unor noi evenimente , gen : Evenimentul materialelor biologului , ghiceşte cuvântul ascuns , shop-ul câştigător , multe altele ! ).
Pot ajuta la păstrarea unui limbaj decent pe server ( nepăsându-mi de cine e sau cum îl cheamă ) Pot ajuta şi la păstrarea serverului fără prostii de hack-uri .. De ex : Pe cine prind cu send sau alte hack-uri , anunt OwN-erul să-l baneze !
Pot ajuta serverul cu sugestii şi indei de implementări de costume , freze , peturi , etc !
Pot ajuta la descoperirea anumitor buguri , existente pe acest server şi rugămintea rezolvării lor !
Postul dorit: (momentan MOD) : MOD/CM/H !
Am luat la cunostinta regulamentul jocului: Voi lua la cunoştinţă şi regulamentul pe parcursul jocului  Very Happy .

Ultima editare efectuata de catre [VIP]uTzww in Mier Apr 20, 2016 8:32 pm, editata de 1 ori
[VIP]uTzww

Data de inscriere : 20/04/2016

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cerere CM/MOD/H - FightForLove

Mesaj Scris de [VIP]Dollar la data de Mier Apr 20, 2016 4:06 pm

nu votati uTzww e pria prafff pt [MOD] Cool Very Happy lol! lol!

Ultima editare efectuata de catre [VIP]Dollar in Joi Apr 28, 2016 10:09 am, editata de 1 ori
[VIP]Dollar

Data de inscriere : 19/04/2016

Sus In jos

Mesaj Scris de kysa9999 la data de Mier Apr 20, 2016 5:21 pm

PRO Like a Star @ heaven

kysa9999

Sus In jos

Mesaj Scris de JustLov la data de Mier Apr 20, 2016 11:12 pm

PRO

JustLov

Sus In jos

Mesaj Scris de dartsith la data de Lun Mai 09, 2016 5:58 am

Cu scuzele de rigoare Luptatorule pentru iubire, cred ca ai face bine sa mai citesti si sa inveti sa te exprimi.Nu convingi pe nimeni cand sari calul in exprimare ci dimpotriva.Asa ca iti urez succes in lupta pe care o porti.
dartsith

Data de inscriere : 06/05/2016

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum